2012 

 

28.12. jsme se vypravili na návštěvu za Káťou, Petrem a Brandy do Prahy - jednak omrknout štěnda a taky se setkat s Verčou, Honzou, Beebou a Spikem. V neděli se nám taky poštěstilo se sejít v Průhonickém parku s Archounama a dozvědět se milou novinu... Moc děkujeme všem za hezký víkend a Káti zvlášť díky za její pohostinnost a poskytnutí azylu.

V chovatelské stanici London´s Brandy mají štěňátka 

www.londonsbrandy.cz/

 

   Hradiště 13.10.             Smrk 19.10.                 Hrčava 20.10.

 

  Lysá Hora 6.10.2012 

 

Pár fotek z dnešního venčení zde.

Bolestně chybějící...

Dne 3.9.2012 navždy dotlouklo srdíčko naší milované Abinky - byla jednou z těch "jednou za život". Poznat ji znamenalo milovat ji. Utrpěli jsme s jejím náhlým odchodem velkou ztrátu. Byla tak mladá a nezkušená, a na to i doplatila, když někde olízla otrávenou návnadu. Následovalo akutní selhání ledvin, které kvůli špatné diagnostice vyústilo v chronické a po měsíčním boji - této zákeřné nemoci podlehla. Vydechla mi v náruči. Nyní ohromuje anděly v psím nebi, tak jako ohromovala lidi a hlavně děti tady na zemi. Strašně nám chybíš a nikdy na tebe nezapomeneme.

 

 

 

30.6. - 7.7. jsme se zúčastnili agility tábora v Nových Hradech ve složení my s holkama, Káťa s Péťou a Brandy a Petra s Radem a Archiem (bráchou Aimy). Moc jsme si to všichni užili a každou volnou chvilku plně využili. Jezdili jsme se koupat do nedaleké pískovny, navštívili tvrz Žumberk, zajeli do nedalekého Rakouského městečka Weitra, zašli na houby, borůvky a na kolech najezdili asi 80 km. Všem se nám tam moc líbilo a doufáme, že si to příští rok budeme moci zopakovat.

Druhou půli června jsme  strávili v Chorvatské Rogoznici, kde se nám všem moc líbilo. Fotky zde.

 

9. 6. 2012 jsme se s oběma holkam

 

a zůčastnili PRT Cupu v Brně - Pohořelicích. I přesto, že počasí zprvu příliš nepřálo - jsme závod odběhali a umístily se na hezkém 4. a 6. místě.

 

 

 V R H   A SLAVÍ SVÉ 1. NAROZENINY

Dnes 7. 6. měli naše štěň

átka z vrhu A jeden rok... je až k nevíře jak to letí. Přejeme pejskům i páníčkům perfektní souhru a jen samou radost ze společně strávených chvil. Děkujeme všem páníčkům za krásné fotky.

Abigail                                                                               Arleta

 

  Anita                                                                                Albert - Bee

 

                           

 

 

 

 

 

  Asterix                                         Arthur

 

 

O víkendu 2. - 3. 6. se konal třetí sraz štěňat vrhu A Chs London ´s Brandy. Již podruhé jsme se sešli v Hánově mlýně na Vysočině (prostředí i přívětivost pana domácího se moc osvědčily). Počasí i přes nepříznivou předpověď vyšlo naprosto skvěle a my si i s pesany užili super dny. Kromě tradičního plkání u něčeho dobrého k jídlu a pití se konal super výlet tamní neuvěřitelnou krajinou,  zakončenou coursingovým kláním a opékáním buřtů. V neděli proběhlo koupání pejsků a i některých páníčků a opět coursing. Když začalo kolem třetí hodiny pršet - začali jsme se ubírat k domovu. Srazu se zúčastnili Brandy (matka), Archie, Aberdeen, a Amelie a její potomek Abigail, pak taky kámoš Deena - Pól.

28.4. dnes jsem podnikli první pořádný výlet na kole. Ujeli jsme nějakých 40 km. Cíl byl minipivovar U Koníčka, ale vzhledem k počtu cyklistů, kteří se stejně jako my rozhodli navštívit tuto restauraci, tak z oběda nebylo nic a pivo jsme pili sedíce na zemi pod stromem (jen tam bylo volno).

Velikonoční prodloužený víkend

25.3. jsme podnikli první  letošní vyjížďku na kolech. Protože, ale ještě nejsou na obou kolech koše, musely se holky kousek cesty - než jsme je vypustili, tísnit v jednom košíku.

22. března měla naše Aiminka 3 roky - je neuvěřitelné jak to letí. Dostala spoustu laskomin a páníček se pochlapil psím dortem.

 

 

17.3. po dlouhé době se nám ukázalo sluníčko a tak jsme vyrazili na procházku i s foťákem.

Ozvali se páníčci Ajly (Arletky) a poslali i aktuální fotky - to jsme moc rádi.

Skotačení na sněhu 18.2. pár fotek zde

11.-12.2.

pár fotek z venčení, bruslení a domova  tady.

 

 3.2. dnes jsme

i přes třeskuté mrazy (minus18 stupňů) vyrazili na Těrlickou přehradu. Děti bruslili a psí holky řádily jak pominuté. Ebi našla sladkovodní, uzavřenou mušli a nic víc už jí nezajímalo. 

 Fotky tady. 

 

 

 

 28.1. jsme podnikli jak

o tradičně procházku do lesa, ale byli jsme nemile  překvapeni, když nás míjelo stádo srnek (asi 3 kousky) Aimy samozřejmě vzala roha a než jsme se stačili vzpamatovat, tak z druhé strany se vyřítilo stádo asi 10 kusů ( v životě jsem tolik srnek neviděla) a musím podotknout, že to bylo v příměstském lesíku. To už jsme neuřvali ani Abigail a rázem  byli bez psů. No, Aimy se vrátila po necelých dvou minutách - jen co zjistila, že to nedoběhne, ale Abinin první úprk trval podstatně déle. Už mi bylo docela úzko a vydala jsem se jí hledat, když asi po deseti minutách se ke mně řítila odněkud z houští. Naštěstí vše dobře dopadlo a ponaučení pro nás - být příště obezřetnější:-) fotky zde.

 

Pár fotek ze setkání Beebuly s Artíkem ze dne 21.1.

 

tady.

A ze setkání Beebuly a Anitky ze dne 22.1. tady

 

 

 

 

 

15.1. jsme se setkali v Rožnově s mamulkou Branďulí, Káťou, Péťou a dalšími členy jeho rodiny a šli do Valašského muzea v přírodě. Bylo tam moc fajn i přesto, že jsme byli snad jedinými návštěvníky a řádně jsme vymrzli. Pejsci zde mohli pouze na vodítku a s náhubkem, což nám v prvních chvílích nebylo jasné, ale když jsme pak uslyšeli kokrhat kohouta, kejhat husy, bečet ovce a v dáli viděli běžet srnky - pochopili jsme proč... Celá procházka byla jako tradičně zakončena ve Valašském šenku Zavadilka, kde jsme se prohřáli teplou polévkou, čajem aj. Fotky zde.

 

7.1. dnes má Ebíček a ostatní štěnda z vrhu A 7 měsíců  toto letí...

pár fotek z dnešní prochajdy zde.

 

 

Silvestrovský den jsme se vydali na výšlap na Kotař. Byli jsme překvapeni množstvím sněhu

a moc jsme si to užili. Pár fotek zde.

 

 

Přáníčko od Bebuly a Spike