Jak to všechno začalo…

Psa, respektive fenku jsem si vždy moc přála. Ale teprve tehdy, když jsem věděla, že se jí budu moci plně věnovat, začalo hledání. O výběru plemene jsem měla již delší dobu jasno, něco menšího do bytu, ale ne zas moc a něco akčnějšího - ne žádný gaučový povaleč.  Když jsem slyšela od známé o JRT a o kouscích, kterých je schopen - byla jsem rozhodnuta, ale při mém urputném hledání a získávání informací o této rase jsem narazila na PRTa a ten to u mě vyhrál ♥♥♥.

Mezinárodně chráněná Chovatelská stanice Moravské štěstí je prostřednictvím ČMKU registrována u FCI dne 3. 3. 2011 a její zakladatelkou  je fenka Parson Russel Teriera  Amelie London´s Brandy. Jsme malá chovatelská stanice rodinného typu, kdy cílem našeho odchovu je odchovávat typové a vyrovnané jedince s velkým důrazem na zdraví. Naše psí miminka jsou vždy plánována s předstihem a také krycí pes je vybírán velmi pečlivě a dlouho dopředu.

V průběhu prvních osmi týdnů toho spolu se štěňaty mnoho zvládneme. Několikrát navštívíme veterináře, přivítáme spoustu návštěv na mazlení a okukování - ať už z řad našich známých či budoucích páníčků, kteří přijdou naše mimina omrknout. Snažíme se o výbornou socializaci našich štěňátek, tak aby byla zvyklá doma, venku, na nejrůznější zvuky i na jízdu autem. Štěňátka budou samozřejmě velmi kvalitně krmená, očkovaná, očipována a několikrát odčervená. Na cestu do nového domova s sebou dostanou průkaz původu, mezinárodní očkovací průkaz, kupní smlouvu a balíček aktuálně potřebných věcí (granulky, hračku, misku, obojek aj.) Ke štěňátkům taky nabízíme celoživotní chovatelský servis ať už v podobě rady, pomoci či pohlídání pejska v době dovolené.

S budoucími páníčky bychom se rádi poznali dříve než při odběru štěňátka  min. jedna návštěva před odběrem je vhodná. S majiteli štěňátek bychom rádi zůstali celou dobu v kontaktu.